Для переходу на стару версію сайта перейдіть за посиланням

Інформація щодо захворювання на африканську чуму свиней у Полтавській області

svinja.jpg

Відповідно до інформації Головного управління ветеринарної медицини в Полтавській області 17.12.2015 в особистому підсобному господарстві громадянина N, який проживає в с. Дзержинське Кременчуцького району Полтавської області, зареєстровано загибель 5 свиней із 44 наявних у домогосподарстві.

При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м. Київ) 17.12.2015 встановлено діагноз на африканську чуму свиней (АЧС).

З метою координації дій щодо локалізації та ліквідації спалаху АЧС відбудеться засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кременчуцькій райдержадміністрації, рішеннями якої буде затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зону нагляду та спостереження.

Для координації дій в Полтавську область виїхали спеціалісти Держветфітослужби України та Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

Ситуація перебуває під постійним контролем Головного управління ветеринарної медицини в Полтавській області та Держветфітослужби України.

 

Довідково

Із початку поточного року АЧС вже було зареєстровано в Пирятинському (інфікований об’єкт) та Гребінківському (приватний сектор) районах Полтавської області. Після проведення комплексу ветеринарно-санітарних заходів відповідно до діючого ветеринарного законодавства, карантин у вказаних районах було знято 18.09.2015 та 08.12.2015 відповідно.

 

 

2015.12.17 17:33